10497227_10202467013499356_6414729484133812705_o.jpg

Zde se můžete přihlásit k odběru zajímavých nabídek cestovních kanceláří.

EuropaPark

Náš TIP Autokarem

Program: Europark je největší zábavní park v Něměcku, který je určen pro všechny věkové kategorie. Nachází se nedaleko města Rust a je tematicky rozdělen do 13 čtvrtí. Každá z nich má svoji jedinečnou architekturu, gastronomii a kulturu země, které je tematicky zasvědcena (Německo, Francie, Rusko, Itálie, Švýcarsko,Řecko, Norsko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Anglie, Island, Portugalsko). Těšit se tak můžete na více než 100 atrakcí a dalších doplňkových představení, kterými je na příklad Ice Show či muzikály. Europark zajisté nadchne i milovníky horských drah, vodních horských drah a dalších adrenalinových atrakcí. Areál zábavního parku je obehnán kolejemi, takže je možné ho pohodlně objet vláčkem a kochat se přitom dechberoucími výhledy. Pro menší návštěvníky je zde připraven Dětský svět.

Tematické čtvrtě Europarku:

ATLANTICA SUPER SPLASH (Portugalsko) - vodní horská dráha, která dosahuje rychlosti až 80km/hod.

BLUE FIRE MEGACOASTER (Island) - horská dráha, která vystřelí návštěvníky z 0 na 100 km/h za 2,5 s. Výška atrakce je 40 m, celková délka horské dráhy 1 056 m, její maximální rychlost je více jak 100km/hod., doba jízdy zhruba 3,5 min, přetížení 3,8G. Mění směr jízdy.

CASA ATLANTICA – nový bar, který láká k odpočinku a evokuje portugalské pobřeží.

EUROPA-PARK HISTORAMA - otáčející se divadlo, které návštěvníky zavede do minulosti zábavního parku.

EUROSAT (Rusko)- atrakce simulující cestu kosmickou lodí. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné budovy. Cesta probíhá v naprosté tmě a je doplněna různými zvukovými efekty.

GAZPROM – tato atrakce provede návštěvníky cestou distribuce a výroby energie.

MAGICKÉ KINO 4D – strhující podíváná ve 4D. Za doprovodu dvou mořských želv se návštěvníci vydávají prozkoumat podmořský svět.

MATTERHORN-BLITZ (Švýcarsko) – atrakce simulující jízdu ve vozíku pro horníky v Alpách.

MIR (Rusko) – simulace orbitální stanice.

POSEIDON (Řecko) – jedna z nejoblíbenějších vodních horských drah vůbec.

SILVER STAR (Francie) – je nejvyšší horská dráha v Evropě! Nejprve návštěvníky vyveze do 70 m výšky a pak se vozíky spustí dolů téměř střemhlav rychlostí až 130 km/h. Takto se to opakuje na dráze několikrát. Jízda trvá cca 3 minuty. Přetížení v dolním oblouku má hodnotu 4G (čtyřnásobek zemské gravitace).

WHALE WATCHING - Splash Tours, na rybářské lodi se návštěvníci mohou vydat na oceán, kde se odehrává vodní bitva.

WODAN – nejnovější atrakce parku, dřevěná horská dráha dlouhá 1050 m, vysoká 35 m s přetížením 3,5G.

Program:
V brzkých ranních hodinách odjezd do Německa, celodenní návštěva Europa Parku, v podvečer odjezd zpět do ČR.

Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, vstupné do parku včetně vstupů na atrakce, pojištění léčebných výloh, pojištění CK proti úpadku a služby technického průvodce.

Slevy: při zakoupení do 9.9. sleva 100 Kč/ osoba.

Nástupní místa:
Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady - dálnice, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov a další nástupní místa na trase dle dohody v CK
Legoland

Náš TIP Autokarem

Program: V Legolandu návštěvníci nelazenou více než 50 atrakcí, napínavých show a do detailu propracovaných modelů z více jak 50 miliónů LEGO® kostiček. Legoland byl veřejnosti zpřístupněn roku 2002, jeho rozloha dosahuje 25 fotbalových hřišť a dělí se do 7 tématických částí. V zábavním parku si přijdou na své nejenom děti, ale všechny věkové kategorie, ať už upřednostnují originální atrakce nebo neskutečné stavby z LEGA®, které zde mohou do detailu obdivovat. Samotný vstup do areálu je postavený z kostiček a na každém dalším kroku návštěvník narazí na další unikátní LEGO® stavby. V roce 2013 uvedl park novinku ve formě interaktivní atrakce, která simuluje "střílečky" v egyptském stylu s názvem Temple X-pedition. Návštěvník si tak může plně vychutnat egyptské období pyramid a faraonů.

Tematické čtvrtě LegoLandu:
LEGO® CITY – celou oblast je možné projet vláčkem Legoland Express. Odjíždí z nádraží Lego® City kolem čtvrti Miniland a projíždí velkým tunelem s výhledem na halu s atrakcí BIONICLE Power Builder a další oblasti parku. Bionicle Power Builder je první německá atrakce, kterou si návštěvník může sám naprogramovat a určit si, jak rychlá a jak dynamická by měla být, zkrátka podle individuálních představ. V LEGO® továrně se dozvíte vše o výrobě kostiček od plánování až po samotnou realizaci jejich výroby. Jako suvenýr si každý návštěvník odnese čerstvě vyrobenou LEGO® kostičku. Další novou atrakcí z roku 2012 je autíčko z názvem Flying Ninjago, s kterým se můžete proletět až 22 m nad zemí!

ZEMĚ RYTÍŘŮ – díky této atrakci se návštěvníci mohou projet na zádech LEGO® Ohnivého Draka rychlostí až 60 km/hod. vnitřkem Merlinova hradu až do dávno zapomenutých dob po dráze plné zatáček a terénních nerovností. Nakonec si návštěvníci mohou na vlastní kůži zkusit rýžování zlata. Pokud budou mít při rýžování štěstí, jako odměna jim na památku zůstane Legoland Zlatá mince.

ZEMĚ FANTAZIE – zemi fantazie je možné objet po dráze zavěšené ve vysoké výšce s názvem Tret-o-Mobil. Rychlost určují sami návštěvníci – čím více šlapou na pedály, tím je jejich autíčko rychlejší. Místa je v něm pro 4 osoby a během jízdy je možné kochat se krásnými výhledy na celý zábavní park. V LEGO® Aréně se odehrávají různé tématické show, kde vystupují akrobaté, artisté, žongléři a další. Vyhlídková věž sahá do výšky 63 m, odkud je park jako na dlani. Pro lepší rozhled se věž pomalu otáčí kolem své osy. Na vrchol 9metrové věže Power Tower se návštěvníci mohou dostat i svépomoci bez chůze a to tak, že sedí na sedačce a tahají přitom za lano, díky čeuž se jejich sedačka pohybuje směrem nahoru. Největší legendy světového fotbalu pak mají svoje napodobeniny z LEGA v Galerii fotbalových hvězd, kde jsou vystaveny na odiv světu.

ZEMĚ DOBRODRUHŮ – v této čtvrti lze zažít exotické dobrodružství ve formě Expedice džunglí, dok které se návštěvníci dostávají na dřevěné kánoi. Cesta vede do hustého pralesa kolem skalních masivů, lidožravých rostlin s lagunou, kde mohou spatřit opravdové dinosaury. Součástí expedice je i 12m sjezd z vulkánu do vody. Stejně jako v Africe, i zde se návštěvníci mohou vypravit na velké Safari. Na dosah zde jsou gorily, žirafy, sloni a lvi z LEGO® kostiček v životní velikosti. Celkem je zde k vidění přes 90 exotických zvířat. V Opičím divadle jsou pak na programu pestré show.

ZEMĚ PIRÁTŮ – v této části mohou návštěvníci okusit interaktivní plavbu lodí a stát se tak součástí Pirátské bitvy kapitána Nicka, který je povede kolem nebezpečných žraloků a skrz 8m vysoký skalní tunel nebezpečně připomínající lebku. V lodi je místo pro 8 dobrodruhů a každá z nich má ve výbavě vodní děla, s kterými si každý užije velikou legraci. Pokud se jim proudem vody podaří trefit cíl, odměnou jim je pak třeba výbuch vulkánu a další. Pirátí dorostenci mohou začít pomalu trénovat v Pirátské škole.

ZEMĚ LEGO® X-TREME – poprvé v Německu mohou návštěvníci spatřit v novém mořském světě Atlantida (od Sea Life) přes tisíc krásných ryb žijících zde spolu s LEGO® modely, které byly sestaveny z více jak milionu kostek. LEGO® potápěči prozkoumávají potopené zapomenuté město Atlantidu a návštěvníky mohou vzít na napínavou výpravu, kde se setkají např. se žralokem, rejnokem a nově i s dravými piraněmi. Díky dlouhému prosklenému tunelu je možné jim být opravdu nablízku, takřka si sáhnout. Okusit roli závodníka si zde může každý na LEGO® testovací dráze, kde je možné se ve vysoké rychlosti projet v závodním voze ostrými zatáčkami. Nejvyšší místo dráhy se nachází až 20 metrů nad zemí.

MINILAND – je srdcem zábavního parku. K vidění jsou zde miniaturní repliky slavných měst a oblastí celé Evropy detailně vyrobeny z více než 25 miliónů LEGO® kostiček v měřítku 1:20. Na miniaturách se pohybují dokonce i lidé, zvířata, auta, lodě, vlaky a letadla, aby působili realisticky. Pohyb mohou náštěvníci vyvolat stisknutím tlačítka a doprovází ho zvukové efekty. Mezi nejznámější dominanty všech miniatur patří beze sporu mnichovské letiště s Airbusem A380, zámek Neuschwanstein, Star Wars, města Frankfurt a Berlín se slavnými stavbami, přístav v Hamburku a samozřejmě i největší LEGO® stavba na světě Allianz Arena, fotbalový stadion. Stavba váží 1,5 tuny a je postavena na ploše 5 x 4,5 m do výšky jednoho metru z jednoho milionu kostiček. Na stadionu je umístěno přes 30 tisíc LEGO® diváků a prozkoumat můžete i jeho podzemní parkovací prostory.

LEGO® STUDIA – zde můžete shlédnout nové 4D filmy, které byly vytvořené speciálně pro Legoland. Jsou promítané ve velkém kině. Krátkých filmů je vytvořeno několik a u všech jsou použity speciální efekty, které rozhýbou nejen divákovo sedadlo.

Program:
V brzkých ranních hodinách odjezd do Německa, celodení návštěva Legolandu, v podvečer odjezd zpět do ČR.

Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, vstupné do parku včetně vstupů na atrakce, pojištění léčebných výloh, pojištění CK proti úpadku a služby technického průvodce.

Slevy: při zakoupení do 9.9. sleva 100 Kč/ osoba.

Nástupní místa:
Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady - dálnice, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov a další nástupní místa na trase dle dohody v CK.
18.jpg

"Člověk přece musí něco chtít, musí mít před sebou

nějakou cestu, o které ví, kam vede..."

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one